Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Picture
jv: Gambar

en: Contact
jv: Kontak

en: Heading
jv: Irahan

en: Items
jv: Item

en: Profile
jv: Profil

en: Profiles
jv: Profil

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
