Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Picture
ka: სურათი

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Domain
ka: დომენი

en: Profile
ka: პროფილი
