Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Picture
kk: Сүрет

en: Contact
kk: Контакттау

en: Items
kk: Элементтер

en: Profile
kk: Профиль

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет
