Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು
