Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်
