Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Picture
ps: انځور

en: Items
ps: توکي
