Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Picture
se: Govva

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid
