Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Picture
si: පින්තූරය
