Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Icon
sr: Икона

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД
