Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Icon
uk: Іконка

en: View
uk: Перегляд

en: Picture
uk: Зображення

en: Contact
uk: Контакт

en: item
uk: елемент

en: Heading
uk: Заголовок

en: Items
uk: Елементи

en: Domain
uk: Домен

en: Create profile
uk: Створити профіль

en: Profile
uk: Профіль

en: Sections
uk: Розділи

en: Color picker
uk: Піпетка кольору

en: Profiles
uk: Профілі

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Title color
uk: Колір заголовка

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: Employer
uk: Роботодавець

en: Add profile
uk: Додати профіль

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Left column
uk: Ліва колонка

en: Column 1
uk: Колонка 1

en: Column 2
uk: Колонка 2

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Add contact
uk: Додати контакт

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Horizontal Tabs
uk: Горизонтальні вкладки

en: -- Select --
uk: -- Виберіть --

en: section
uk: розділ

en: View profile
uk: Переглянути профіль

en: Experience
uk: Робота
