Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Domain
vi: Miền

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Profiles
vi: Hồ sơ

en: Additional information
vi: Thông điệp gửi kèm

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number

en: section
vi: phần
