Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Picture
is: Mynd

en: Contact
is: Tengiliður

en: item
is: hlutur

en: Items
is: Hlutir

en: Edit profile
is: Breyta prófíl

en: Additional information
is: Viðbótarupplýsingar

en: (active tab)
is: (virkur flipi)

en: -- Select --
is: -- Velja --
