Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Icon
ur: آئیکن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Contact
ur: رابطہ

en: Items
ur: سرخیاں

en: Profile
ur: پروفائیل

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
