Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Picture
eu: Irudia

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: item
eu: elementu

en: Items
eu: Elementuak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Profile
eu: Profila

en: Profiles
eu: Profilak

en: Additional information
eu: Informazio gehigarria

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
