Friggeri CV (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Icon
it: Icona

en: View
it: Visualizza

en: Picture
it: Ritratto

en: Contact
it: Contatto

en: item
it: elemento

en: Heading
it: Intestazione

en: Items
it: Elementi

en: Domain
it: Dominio

en: Profile
it: Profilo

en: Profiles
it: Profili

en: Edit profile
it: Modifica il profilo

en: Additional information
it: Informazioni aggiuntive

en: (active tab)
it: (scheda attiva)

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number

en: View profile
it: Vedi il profilo
