Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Picture
mr: चित्र

en: Contact
mr: संपर्क
