Friggeri CV (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Picture
oc: Imatge

en: Contact
oc: Contacte

en: Heading
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: Domain
oc: Domeni

en: Profile
oc: Perfil

en: Profiles
oc: Perfils

en: Additional information
oc: Informacions suplementàrias

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
