Frog (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Parents
et: Vanemad

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Authored by
et: Autor

en: Domain
et: Domeen

en: Desc
et: Kahanev

en: All links
et: Kõik lingid

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total
