Frog (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
