Frog (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Parents
hu: Szülők

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Url
hu: Webcím

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Link checker
hu: Hivatkozás ellenőrző

en: Offset
hu: Eltolás

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: Page 2
hu: 2. oldal

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
