Frog (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Parents
is: Foreldrar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Vefslóð

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
