Frog (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Parents
mn: Үндэс

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Domain
mn: Домэйн
