Frog (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
