Frog (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Parents
nl: Bovenliggenden

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Url
nl: URL

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Domain
nl: Domein

en: Desc
nl: Aflopend

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Domain ID
nl: Domein-ID

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Page 2
nl: Pagina 2

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
