Frog (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Parents
ro: Părinți

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Url
ro: URL

en: Authored by
ro: Autor

en: Domain
ro: Domeniu

en: Desc
ro: Descendent

en: Last checked
ro: Ultima verificare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total

en: Page 2
ro: Pagina 2
