Frog (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Parents
ru: Родители

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Url
ru: Url-адрес

en: Authored by
ru: Автор

en: Domain
ru: Домен

en: Desc
ru: По убыванию

en: Last checked
ru: Посл. проверка

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Domain ID
ru: ID домена

en: Changed
ru: Изменение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Link checker
ru: Проверка ссылок

en: Offset
ru: Пропустить

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total

en: Page 2
ru: Страница 2

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
