Frog (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Parents
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Url
sv: URL

en: Authored by
sv: Författad av

en: Domain
sv: Domän

en: Desc
sv: Fallande

en: Last checked
sv: Senast kontrollerad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Domain ID
sv: ID-nummer för domän

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: One post processed. | @count posts processed.
sv[0]: Ett inlägg bearbetat.
sv[1]: @count inlägg bearbetade.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
