Frog (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
