Frog (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
