Frog (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Parents
ar: أمهات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Url
ar: المسار

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Domain
ar: النطاق

en: Desc
ar: تنازلي

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
