Frog (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Parents
ast: pás

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Domain
ast: Dominiu
