Frog (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Parents
be: Бацькі

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Domain
be: Дамен

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
