Frog (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Parents
cs: Rodiče

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Authored by
cs: Autor

en: Domain
cs: Doména

en: Desc
cs: Sestupně

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
