Frog (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
