Frog (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: view
es: vista

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Parents
es: Padres

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Url
es: URL

en: Authored by
es: Escrito por

en: Domain
es: Dominio

en: All links
es: Todos los enlaces

en: Last checked
es: Última comprobación

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Changed
es: Modificado

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Link checker
es: Inspector de enlaces rotos

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster

en: Displaying @start - @end of @total
es: Mostrando @start - @end de @total

en: Page 2
es: Página 2
