Frog (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Domain
eu: Domeinua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
