Frog (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Strika

en: view
is: vís

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Parents
is: Omanfyri liggjandi

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Leinki

en: Authored by
is: Skrivað hevur
