Frog (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Parents
he: אבות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Domain
he: דומיין

en: Desc
he: יורד

en: Last checked
he: נבדק לאחרונה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
