Frog (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Parents
hr: Nadređeni

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Authored by
hr: Autor

en: Domain
hr: Domena

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
