Frog (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Parents
jv: Baboné

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
