Frog (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Parents
ka: მშობლები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Domain
ka: დომენი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
