Frog (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Authored by
kk: Автор
