Frog (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parents
lt: Tėvai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Domain
lt: Domenas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
