Frog (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
