Frog (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Url
oc: URL

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Domain
oc: Domeni

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
