Frog (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
