Frog (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Parents
sk: Nadradené

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Authored by
sk: Autor

en: Domain
sk: Doména

en: Desc
sk: Zostupne

en: Last checked
sk: Posledné kontrolované

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
