Frog (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Parents
sq: Prindër

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Authored by
sq: Krijuar nga
