Frog (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Parents
ta: பெற்றோர்கள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Last checked
ta: கடைசியாக சோதித்தது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
