Frog (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Domain
th: โดเมน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total

en: Add Domain
th: เพิ่ม Domain
